مشاوره افسردگی

برای مسائل افسردگی باید به مشاوره افسردگی مراجعه نمایید تا بتوانید اقدام به رفع این بیماری کنید افسردگی امروزه درمیان بیشتر اقشار جامعه رواج دارد و با وجود مشکلات و سختی های زندگی و پیچیدگی های رفتاری افراد مختلف افسردگی رواج پیدا کرده است و بیشتر افراد جامعه به آن دچار هستند

مشاوره افسردگی با یک روانشناس میتواند بسیار ماثر باشد زیرا که روانشناسان در این زمینه سالها تحصیلات آکادمیک و همچنین تجربه ی فراوان دارند و میتوانند با شما همدلی کنند ریشه ی افسردگی را در شما بیابند با شما مشاوره داشته باشند و ارتباط عمیقی برقرار کنند و کمک به از بین بردن این بیماری در شما کنند.

  روی شماره کلیک کنید

تماس : 09303477528

دلایل به وجود آمدن افسردگی

از دلایل به وجود آمدن افسردگی در هر انسان میتوان به عدم شناخت انسان ها از جهان هستی و عدم شناخت خودشان اشاره کرد هر انسان در زمان وجود مشکل برای خود احساس ناامیدی و یاس شدید میکند و ناشکر میباشد که چرا این مشکل باید برای آن به وجود آمده باشد در واقع افراد مشکلات و مسائل خود را بزرگترین مشکل میپندارند در حالی که اگر اندگی ایمان داشته باشیم و قدرت بالای وجودی خود را درک کنیم و بدانیم که انسان ها با هدف تکامل و رشد در این جهان هستی رسالت پذیرفته اند دیگر آرام خواهیم بود.

مشاوره افسردگی برای زنان

مشاوره افسردگی برای زنان

امروزه زنان از جمله قشری هستند که بیشتر با افسردگی مواجه میشود مخصوصا خانم های خانه دار که وقت بیشتر خود را بیکار هستند و به فکر و خیال میپردازند یکی از راه های جلوگیری از مبتلا شدن زن ها به افسردگی ایجاد یک کار میباشد و با باشگاه رفتن و کار های هنری انجام دادن میتوانند موفقیت های بیشتری را به دست آورند و همچنین از افسردگی در امان باشند.

مشاوره افسردگی برای تمام افراد جامعه میتواند نقش به سزایی داشته باشد و بسیار مهم باشد مشاوره در کرج در کلینیک روانشناسی در زمینه های گوناگونی مربوط به افسردگی فعالیت دارد در واقع مشاوره افسردگی برای کودکان ، نوجوانان ، میان سالان ، سالمندان و مرد و زن امکان پذیر میباشد امروزه با توجه به افزایش دغدقه ها و مسائل و مشکلات و بالارفتن میزان توقع افراد بیشتر افراد جامعه دچار افسردگی میشوند.

در برخی موارد افسردگی به دلیل باور نداشتن به برخی مسائل و واقعیت های زندگی میباشد در هر زندگی پستی ها و بلندی هایی وجود دارد که فرد باید به حدی برسد که چه در فراز ها و آرامش ها و موفقیت های زندگی و چه در نشیب ها و شکست های زندگی روحیه خود را حفظ نماید.

مشاوره افسردگی در کودکان

 مشاوره افسردگی در کودکان

امروزه با توجه به اینکه روانشناسان وقت بیشتری را در خصوص مسائل کودکان صرف میکنند متوجه این مسئله شده اند که افسردگی حتی در کودکان نیز وجود دارد در واقع هر فردی منحصر به فردی که دچار افسردگی میشود پس از تایید روانشناس باید اقدامات مربوطه را طی نماید.

افسردگی در هر فردخاص میتواند دلیلی جدا و منحصر به فرد داشته باشد و هر فرد به یک دلیل و یا چند دلیل دچار افسردگی شود افسردگی در کودکان نیز به همین صورت میباشد و هر کودک بنا به مورد خاصی میتواند با بیماری افسردگی مواجه شده باشد که دلیل به وجود آمدن افسردگی در کودکان تنها به کمک روانشناسان قابل تشخیص و شناسایی میباشد. بنابراین برای مشاوره افسردگی کودکان نیز میتوانید به کلینیک روانشناسی مراجعه نمایید.

مشاوره افسردگی شدید

 مشاوره افسردگی شدید

گاهی موارد افراد با هر مسئله و مورد کوچکی دچار سردرگمی ه و ناراحتی هایی میشوند و احساس میکنند که زندگی روبه پایان میباشد و هیچ دلیل دیگری برای ادامه ی زندگی خود نمیبنند در حالی که قانون زندگی اینگونه نیست و افراد ممکن است در برخی از دوران ها با مشکلات و اتفاقاتی رویه رو شوند که آنها از این موضوع دل شاد نباشند و یا با مسئله ای روبه رو شوند که باب میل آنها نیست اما باید قدرت خود را افزایش دهند و باور داشته باشند که در این دنیای بزرگ و پر از حادثه هر مسئله ای ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد تنها نکته ای که در اینجا خیلی مهم است این است کهافراد بتوانند با مسائل خود کنار بیایند.

در برخی موارد افسردگی شدید میشود و فرد دچار یاس و ناامیدی میشود و اوضاع روحی و جسمی خود را روز به روز از دست میدهد و همچنین اطرافیان این فرد نیز اذیت میشوند که باید حتما از با استفاده از مشاوره افسردگی شدید خود را رفع نمایند.

مشاوره افسردگی در کرج

 مشاوره افسردگی در کرج

کلینیک روانشناسی با سالها تجربه و کسب مهارت و بالابردن دانش خود توانسته است در مشاوره افسردگی موفقیت های گسترده ای را به دست آورد و کمک به کسب رضایتمندی مراجعه کنندگان خود داشته باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره افسردگی در کرج میتوانید با شماره تماس های ما با ما در ارتباط باشید.

مشاوره افسردگی برای مردان

پیشگیری از افسردگی

با مراجعه به یک روانشناس و مشاوره خوب میتوانید از افسردگی پیش گیری نمایید.

5 پاسخ
 1. رویا
  رویا گفته:

  باسلام من چند وقتی دچار افسردگی شدم و همچنین نمیدونم برای درمان افسردگی باید چکار کنم میشه راهنمکایی کنید؟

  پاسخ
 2. adminroya
  adminroya گفته:

  با سلام من و همسرم 4 ساله که باهم ازدواج کردیم و حدود یک ساله که همسرم زیاد صحبت نمیکنه و شاد نیست احساس میکنم دچار افسردگی شده باید چکار کنم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *