همه چیز در مورد افراد سادیسمی

سادیسم یا میل به آزار دادن افراد نوعی بیماری است برای اینکه همه چیز در مورد افراد سادیسمی بدانید میتوانید مقاله ی ما را مطالعه نمایید.هر بیماری یا مشکلی روحی در ابتدا درون افراد وجود نداشته است پس از تولد یک نوزاد گاهی براثر تربیت های نادرست ، مشکلات زندگی ، عدم آگاهی افراد ، سختی ها در دوران کودکی مانند شکنجه و کتک خوردن ، نامهربانی دیدن از والدین ، داشتن تناقض رفتاری در رفتار والدین ، فقر و هزاران مسئله ی این چنینی میتوانند عامل بروز بیماری های روحی در بین افراد شوند.

شخصیت افراد سادیسمی

بنابراین این افراد انسان های بدی نیستند بلکه به دلیل ناآگاهی با مسائلی این چنینی روبه رو شده اند که روانشناسان و مشاوران میتوانند به این افراد برای بهبود کمک کنند پس نگران این موضوع نباشید بلکه اطلاعات خود را در زمینه ی نحوه برخورد با افراد سادیسمی ،نحوه  درمان این افراد بالا ببرید. افرادی که دائم به دنبال تحقیر، تمسخر و آزار دیگران هستند و از این امر ناپسند و به دور از اخلاق و خدانپسندیده خوششان می آید و رضایت دارند افرادی هستند که با بیماری سادیسم مواجه هستند

بیماری روانی یک نوع از بیماری است و مانند بیماری های جسمی قابل درمان است.

 شخصیت افراد سادیسمی
شخصیت افراد سادیسمی

با تجویز دارو برای فرد بیمار و شرکت در جلسات مشاوره و روان درمانی و مشاوره خانواده برای بالا بردن آگاهی این افراد راه درمان برای چنین افرادی باز است.

خداوند مهر و مهربانی و محبت به دیگران را راهی برای رسیدن انسان به کمال نمایان کرده است و سفارش فراوان به نیکی با تمام افراد جامعه بدون توجه به دین و قومیت آنها داشته است زیرا انسان با بزرگی و محبت به دیگران روح خود را جلا میبخشد و برای زندگی جاودانه آماده میشود اما اگر فردی از شکنجه روحی و یا جسمی افراد احساس آرامش دارد فردی است که از معنویات و ایمان به دور است و دچار بیماری سادیسم است که باید فورا درمان شود.

وجود افراد سادیسمی ، افراد خودشیفته، افراد سلطه جو ، افراد بدون احساس برای همدردی با دیگران انسان هایی هستند که برخورد با آنها به شدت سخت و گاهی ناممکن است بنابراین این افراد باید اقدام به درمان بیماری سادیسم در وجود خود نماید

درمان افراد سادیسمی

افراد سادیسمی افرادی هستند که همگان از دست کنایه ها ، زخم زبان ها ، کتک ها و آزار های روحی و جسمی آنها دائم در حال فرار هستند و زندگی و حتی برخورد چندساعته با این افراد بسیار دشوار است بنابراین این افراد در زندگی فردی ، تحصیلی ، خانوادگی ، ازدواجی ، کاری و هرکاری که در آن نیاز به ارتباط برقرار کردن با انسانها دارد دچار مشکل و شکست هستند بنابراین دلیلی محکم تر از این موارد وجود ندارد که فرد سادیسمی که بیشتر به دلیل وجود مشکلات در زندگی خود به این بیماری دچار شده است خود را درمان نماید تا بتواند آینده ای روشن تر را در انتظار داشته باشد

روانشناسان بر این باورند که تمام بیماری های روحی افراد با شرکت در جلسات مشاوره و دادن آگاهی های لازم به آنها قابل درمان است و با مصرف دارو در حالت شدید بودن بیماری این بیماری درمان میشود.

با خواندن و مطالعه ی این مقاله از همه چیز در مورد افراد سادیسمی مطلع شوید.

نحوه برخورد با افراد سادیسمی
نحوه برخورد با افراد سادیسمی

نحوه برخورد با افراد سادیسمی

نحوه برخورد با افراد سادیسمی سخت است و برای برخی افراد بسیار مشکل است به گونه ای که نمیتوانند یک ثانیه با این افراد زندگی کنند و در کنار آنها باشند . درحالی که این انسان ها نیز حق زندگی کردن دارند و شما باید افراد صبوری باشید و کمک به درمان این بیماری کنید.

اگر فرد سادیسمی همکار ، دوست ، فامیل باشد قططع کردن رابطه با آنها بهترین کار است از خداوند برای او طلب بخشش کنید و رابطه ی خود را با او به حداقل برسانید

اما اگر همسر شما سادیسمی است و یا پدر و یا مادر فرزند شما دچار بیماری سادیسمی است و شما پس از ازدواج متوجه این بیماری شدی میتوانید راه های درمان را برای او پیش بگیرید و خود را اصلا اذیت نکنید و کنایه ها و نیش زبان های او را از یک گوش بگیرید و از گوش دیگر بیرون کنید تا با مشکلات پس از طلاق مواجه نشوید اگر تمام تلاش خود را داشتید قطعا فرد سادیسمی با دیدن اذیت نشدن شما دیگر روی شما برای ازار دادن زمان نمیگذارد و متوجه میشود که کارش بی فایده است.

زندگی درست شبیه یک چرخه است یک چرخه که میتواند وقایع و حوادث بد را با تفاق های خوب به دنبال آن جبران نماید شما اگر همسری سادیسمی دارید دو راه دارید یا باید از آن طلاق بگیرید و صورت مسئله را پاک کنید و راه دوم این است که کمک به درمان همسر خود با شرکت در جلسات مشاوره و بالا بردن آگاهی همسر خود کنید راه دوم برای شما مناسب تر خواهد بود زیرا به این صورت شما علاوه بر اینکه به یک بیمار کمک کرده اید تا درمان شود برای پیشرفت انسانیت خود نیز تلاش کرده اید و صبر پیشه گرفته اید هنر این است که شما بتوانید در رفتار با فردی که شما را آزار میدهد استقامت داشته باشید و اجر خود را از خدا بخواهید و کمالات و شخصیت خود را بالا ببرید در حالی که اگر فردی شما را آزار داد شما با این فرد درصدد جبران و آزار دادنش باشید شما نیز مانند او خواهید شد.

“شخصی به امام‌صادق (ع) گفت که پسر عموی شما حرف‌های نامربوط در مورد شما می‌زند. امام (ع) وضو گرفتند و نماز خواندند و فرمودند: خدایا! من حق خودم را در مورد او بخشیدم و تو هم او را ببخش”

طرز درست برخورد با افراد سادیسمی

شما اگر آگاهی از زندگی بشریت داشته باشید خواهید فهمید که این افراد بیمار هستند پس لزومی ندارد که شما بخواهید آنان را اذیت کنید زیرا این افراد ازار رساندن به دیگران را مایه ی رضایت و خوشنودی خود میدانند و تنها برای رضای خود این عمل را انجام میدهد و مقصود آنها از شکنجه ها ، کنایه ها و تمسخر ها لزوما آسیب رساندن به شما نیست بلکه این کار را برای ارضا شدن خود انجام میدهند

بنابراین شما میتوانید با طبیعی عمل کردن خود فرد ازار دهنده را از انجام دوباره ی کارش منصرف کنید تا دلیلی برای ادامه ی ازار های خود نداشته باشد و به یک کلینک برای مشاوره و روان درمانی مراجعه نمایید

افراد این چنینی میتوانند با دیدن شما که با توجه به اینکه آزار میبینید اما آزار نمیدهید خود را پیدا کنند و حتی درمان شوند.

اما هیچگاه در برابر ظلم نباید خاموش باشید حتما باید به یک مشاوره مراجعه نمایید تا به صورت مدیریت شده این عمل را انجام دهید تا با رفتار خود کمک به درمان این ببیمار کنید .

فرد سادیسمی با آزار دادن ، مخالفت‌ کردن، لجبازی‌ کردن، خودمحوری و خودخواهی خود زندگی را برای خود و همه ی اطرافیانش دردناک میکند.

اگر بیماری سادیسم در افراد درمان نشود امکان دارد که پیشرفت کند و فرد را به مراحل گسترده تری برساند به نحوی که دست به هر شکنجه ، دزدی ، قتل و … بزند.

برای کسب اطلاع در زمینه ی افراد سادیسمی و مشاوره در حوزه ی همه چیز در مورد افراد سادیسمی میتوانید به کلینیک روانشناسی رویا مراجعه نمایید.

همچنین باید احساسات خود را کنترل کنید تا از بازی فرد بیمار در امان باشید

سعی در فهماندن این فرد برای اینکه بیمار است نداشته باشید چون افراد سادیسمی لجباز هستند و واقعیت امر را قبول کنید

شما خودتان باید بدانید که این فرد بیمار است و تمسخر ها و کنایه ها و آزار های او را جدی نگیرید و به وجود والا و بی نقص خود اطمینان داشته باشید و هیچگاه ناراحت نشوید.

سادیسم در بین افراد درجه دارد شماید تمام افراد بیماری سادیسم داشته باشند اگر میزان سادیسم همسرتان کم است میتوانید این مشکل را نادیده بگیرید زیرا انسان های قوی و باجنبه و انسان هایی که هیچ مشکلی را برای از پای انداختن آنها برای ادامه زندگی کافی نمیدانند میتوانند بدون هیچ دردسری زندگی کنند و در این میان هستند افرادی که با کوچکترین آزار و حرفی تمام دنیایش به پایان میرسد افرادی که به قدرت و وجود و والا بودن خود اطمینان دارند در برابر هر کنایه و زخم زبانی بی اراده و سست نمیشوند.

حرف ما در این مقاله این نیست که در برابر ظلم سکوت کنید بلکه منظور ما مقابله با دشواری ها و مسائلی است که میتوانند یک زندگی را سست و از پای دراورند.بنابراین صبوری و جواب بدی را با بدی ندادن گاهی میتواند نتیجه ی مثبت داشته باشد و کمک به بیماران روانی برای درمان کند.در حالی که این افراد به دلیل تنبیه ها ، سختی ها ، فقر و تنگدستی دچار چنین بیماری های شده اند.

5 پاسخ
 1. لالل
  لالل گفته:

  من پسری ۲۵ ساله هستم و درجاتی از سادیسم رو تو خودم احساس میکنم ولی میتونم کنترلش کنم و از طرفی عاشق یهددختر شدم و ۵ ساله با هم هستیم الان اون هم عاشق منه و قراره ازدواج کنیم ولی تازه متوجه شدم که اون هم سادیسم داره خیلی بیشتر از من جوری ک کنترلش سخته .
  از شما خواهش میکنم کمکم کنید و راه رو بهم نشون بدید من چکار میتونم بکنم

  پاسخ
  • adminroya
   adminroya گفته:

   با سلام حتما حتما باید به یک مشاور مراجعه کنید تا هر دوی شما رو بررسی کنه نکته ای که بیان کردید میتونه براتون مشکل ساز بشه و یا شاید بتونه به شما کمک کنه تا مشکلتون برطرف بشه بنابراین حتما وقت مشاوره ی حضوری بگیرید تا به درستی راهنمایی بشید

   پاسخ
 2. عرفان
  عرفان گفته:

  سلام پسری 20 ساله هستم اذیت کردن دیگران هیجان زدم می‌کنه
  اذیت کردنای جزئی مثل سر به سر گذاشتن
  اما از آزار جنسی و فیزیکی و تحقیر افراد به هیچ وجه خوشم نمیاد
  انگار یه جورایی می‌خوام لج طرف رو در بیارم
  اما اونقدر جدی نیست که افراد بخوان ازم دوری کنن

  فکر میکنم خیلی خوب میتونم افراد رو کنترل. کنم اما علاقه ای به کنترل کردن کسی هم ندارم

  به نظر شما ممکنه این یه مشکل جدی باشه؟
  خودم که فکر نمیکنم چندان چیز جدی باشه چون اکثر اذیت هایی که میکنم بین خودمون دوتا میمونه

  اصلا نمیدونم در حدی هست که بشه بهش گفت اذیت کردن یا نه

  مثل تیکه پرونی ها به دوستان و فامیل ها که باعث میشه جوابشم بهم برگرده

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *