بهترین مشاوره ازدواج

صفر تا صد مشاوره ازدواج

صفر تا صد مشاوره ازدواج را به کلینیک روانشانسی بسپارید تا موفقیت های بیشماری را کسب نمایید.

روی شماره کلیک کنید

 تماس : 09303477528

ازدواج مهم ترین تصمیمی است که هر فرد در طول عمر زندگی خود میگیرد و این تصمیم رابطه ی مستقیمی با آینده ی فرد خواهد داشت بنابراین برای گرفتن این تصمیم مهم باید قبل از ازدواج به مشاوره ازدواج رفته و از یک کارشناس و روانشناس کمک بخواهید تا شما را در گرفتن درست ترین تصمیم راهنمایی نماید.

برای گرفتن تصمیم ازدواج باید مسائل گوناگونی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد که شما میتوانید صفر تا صد مشاوره ازدواج را از مشاور ازدواج راهکار بخواهید تا تصمیم درستی بگیرید.

کلینیک روانشناسی با قرار دادن صفر تا صد مشاوره ازدواج در اختیار شما این امکان را برای شما فراهم مینماید تا شما تصمیم درستی در خصوص ازدواج خود بگیرید.

همچنین افراد میتوانند در ابتدای آشنایی خود به مشاوره ازدواج رفته تا بتوانند از ابتدای آشنایی خود مسائل شخصیتی و هم طبقاتی خود را با مشاوره ازدواج مورد ارزیابی قرار دهند و قبل از ازدواج با تمام نکات مهم برای شروع یک زندگی مشترک آشنا شوند و با دید باز رابطه ی خود را شروع و ادامه دهند.

حتی در مواقعی که زوجین بایکدیگر تفاوت فرهنگی ، عقیدتی ، مالی ، تحصیلی و …. را نیز داشته باشند مشاوره ازدواج به آنها این امکان را خواهد داد که دید درست پیدا نمایند و یا به حل موضاعات با راهکارهای مناسب بپردازند.

بنابراین کلینیک روانشناسی قادر است تا با متخصصین باتجربه در حوزه ی ازدواج صفر تا صد مشاوره ازدواج را در اختیار شما قرار دهند.

صفرتا صد مشاوره ازدواج

مزایای استفاده از مشاوره ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج میتواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که با مشکلات پس از ازدواج و یا طلاق مواجه نخواهید شد.

همچنین شما عزیزان برای داشتن یک زندگی موفق نیازمند کسب مهارت های لازم و آموزش های اساسی میباشید که با مراجعه به کلینیک روانشناسی از صفر تا صد مشاوره ازدواج بهره مند خواهید شد و راهکار ها و آموزش های لازم برای کسب مهارت زندگی به شما عرضه مییگردد.

هرانسانی دارای افکار، فرهنگ، علایق و تربیت متفاوت است و این امر اصلا مشکل محسوب نخواهد شد تنها زوجین باید به مشاوره ازدواج مراجعه نمایند و از صفر تا صد مشاوره ازدواج خود و همسر خود را بهره مند نماید.

مشاوره ازدواج در دوره های پیش از عقد به شما کمک میکند تا یکدیگر را به درستی بشناسید و درک عمیق تری نسبت به یکدیگر پیدا کنید و همه ی جوانب مهم را به درستی مورد ارزیابی قرار دهید و همچنین پس از ازدواج بتوانید رابطه محور عمل کنید و هر دو زوج بتوانند خواسته ها و نظر های خود را به درستی مطرح نمایند.

مسائل زندگی به صورت زنجیره ای به یکدیگر مربوط میشوند اگر شما مشکلات و مسائل خود را حل نکنید امکان اینکه مشکل بزرگتر شود و رابطه ی شما خراب شود وجود دارد در حالی که با استفاده از تجربه ی مشاوره میتوانید به درستی و با مدیریت عمل کنید و مسائل را به موقع برطرف سازید.

مشاوره ازدواج

یک مشاوره ازدواج میتواند مشکلات احتمالی پیش رو را در زندگی شما پیشگیری نموده و احتمال به وجود آمدن مشکل را برای شما به حداقل میرساند.

مشاوره ازدواج به شما کمک میکند تا دید درست و منطقی نسبت به زندگی و همسر خود پیدا کنید و از این امر که شما پس از ازدواج با صحنه ای مخالف آنچه در رویاهایتان پرورانده ای مواجه شوید و احساس کنید که تصمیم نادرستی در خصوص ازدواج گرفته ای به دور کند.

مشاوره ازدواج به شما کمک خواهد کرد تا رنگ زندگیتان پس از مدتی عوض نشود و شما به طور مداوم احساس خوشبختی داشته باشید.

مشاوره ازدواج راهکارهایی را به شما ارئه میدهد که شما عشق را به صورت مداوم در زندگی خود داشته باشید و مسائلی از جمله (خشم ،پرخاشگری ، تکراری شدن زندگی )عشق را از میان شما حذف نکند.

صفر تا صد مشاوره ازدواج در کلینیک روانشناسی

در کلینیک روانشناسی شما به گونه ای مشاوره خواهید شد که از صفر تا صد مشاوره ازدواج بهره مند شوید در ابتدا معیار ها ، خواسته ها ، روحیات و علایق زوجین بررسی میشود سپس میزان توانایی ها و اختلافات و شباهات میان دونفر را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهیم داد.

از شباهت ها به عنوان نقطه ی مشترک برای رسیدن زوجین به کمال و رسیدن به اهداف استفاده خواهیم حکرد و از نکات منفی زوجین برای آگاهی دادن به زوج ها و گوشتزد استفاده میکنیم همچنین در نهایت از تجربه و مهارت خود استفاده مینماییم و راهکار ها و روش های مناسب مهارت زندگی را به شما عزیزان عرضه خواهیم کرد.

هزینه مشاوره ازدواج

صفر تا صد مشاوره ازدواج توسط روانشناسان

در واقع در مشاوره ازدواج صفر تا صد مسائل توسط روانشناسان و متخصصان ازدواج بررسی میشود و راهکار های اساسی به شما عرضه میشود.

هر انسان تا قبل از ازدواج هیچ تجربه ای از داشتن زندگی مشترک ندارد و تنها یک مشاور ازدواج که سالها در این حوزه فعالیت داشته و تحصیلات و تجربه ی خود را براین پایه بنا نهاده میتواند شما را به آگاهی کامل برساند و با راهکاری خود شما را از مشکلات به دور کند تا پرخاشگری ، لجاجت ، دعوا ، کشمکش و جنجال را از زندگی خود دور نمایید تا دچار احساس پشیمانی نشوید و عشق را همچنان در وجود خود بپرورانید.

در مسئله ی ازدواج باید توسط مشاور ابتدا به خود شناسی برسید و ویژگی های خود را به صورت دقیق شناسایی کنید اگر هر دو زوج به مرحله ی خود شناسی و سپس به مرحله ی شناسایی طرف مقابل برسند آگاهی کامل را از ابتدا پیدا خواهند کرد.

مشاوره ازدواج در کلینیک روانشناسی رویا

شناسایی حساسیت های زوجین در مشاوره ازدواج

حساسیت هایی از جمله حساسیت به حساسیت به ارزش ها، حساسیت به بی کاری، خشم، حساسیت به احترام، حساسیت به ناامیدی،  حساسیت به خانواده و …  را در مشاوره ازدواج بررسی خواهیم نمود اشاره داشت.

شناسایی این حساسیت ها در بین زوجین چراغی را روشن خواهد کرد و راهکار اینجاست که شما باید حساسیت های طرف مقابلتان را انجام ندهید زیرا که  فرد را دچار آشفتگی ، ناراحتی و یا عصبانیت می کنید که باعث از بین رفتن صمیمیت در بین زوجین میشود.

با شناخت حساسیت میان زوجین راه برای اینکه هر دو زوج بتوانند رفتار خود را کنترل کنند و حرمت ها از میان بر ندارند هموار تر خواهد شد. با انجام مشاوره میتوانید موفق تر باشید و با چشم از مسیر زندگی خود را بدون پشیمانی و شکست بپیمایید و نکات و ویژگی هایی که باید برای داشتن زندگی موفق داشته باشید به شما آموزش داده میشود.

آشنایی با راهکار برای برخورد با خشم همسر در مشاوره ازدواج

زوج ها در زمان برخورد با اختلافات زناشویی تنها یکدیگر را مقصر تلقی میکنند و همدیگر را سرزنش می کنند. و همسرشان را مسئول از بین رفتن عشق مابین خود میدانند.

در صورتی که سرزنش یک بهانه است که و باعث میشود مسئولیت را از دوش خود برداشته و به دوش طرف مقابل بندازید که این کار کاملا اشتباه است و شما باید بفکر راهکار و مراجعه نمودن به یک مشاوره ازدواج باشید تا ریشه مشکل را بررسی نموده و راهکار مناسب را برای حل مشکا استفاده نمایید.

برای داشتن یک زندگی موفق شما باید همراه به آرامی و با ملایمت رفتار کنید زیرا که تمام مشکلات قابل حل خواهند بود.

یک ازدواج موفق را هیچگاه دعوا و کشکمکش ، قهر ، لجاجت ، تهمت و احساس نا امیدی نمیسازد.

شما با مشاوره ازدواج میزان مسئولیت پذیری را بالا خواهید برد و میتوانید مسئولیت های خود را همه روزه به طور صحیح انجام دهید و ایرادات خود را درست نمایید.

مشاوره ازدواج تلفنی

هزینه مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و هر فرد را که در نظر بگیریم شاید در طول عمر خود یکبار فرصت ازدواج را داشته باشد و باید یک تصمیم نهایی بگیرید و خود را برای زندگی مشترک آماده کند به همین منظور است که مشاوره ازدواج چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج میتواند کمک های فراوانی به یک زوج جوان نماید.

هزینه مشاوره ازدواج ارزش این را دارد تا شما در زندگی مشترک و زندگی زناشویی خود با دید بازی همسر آینده ی خود را انتخاب کنید و با نکات و راه هایی که مشاوران ازدواج به شما آموزش میدهند و یادآور میشوند که شما نباید کانون خانواده ی خود را به تباهی و نابودی با رفتار ها و کارهای بیهوده بکشانید بلکه باید همه روزه با مدیریت مسائل میان خود را حل نمایید.

هنگامی که دو نفر تصمیم به ازدواج میگیرند هزینه های زیادی را صرف اموری مانند خرید لباس ، مجالس عروسی و تجملات آن ، هدف گذاری برای مسافرت ، آرایشگاه ها و مزون های مجلل میگیرند و به حاشیه ها زیاد بها میدهند سفارش ما به شما مراجعه به یک مشاوره هم میباشد تا شما بتوانید مشکلات پس از زادواج را به راحتی حل نمایید.

هدف از مراجعه به مشاوره ازدواج چیست؟

هدف از مراجعه به مشاوره ازدواج چیست؟

  • بررسی حساسیت های هر زوج.
  • بررسی آمادگی هر نامزد برای امر ازدواج.
  • بررسی خصوصیات و ویژگی های نامزد ها.
  • بررسی هم کف بودن و همسانی نامزدها.
  • بررسی مهارت های زندگی مشترک نامزدها.

زندگی متاهلی تفاوت هایی اساسی با زندگی مجردی دارد و افرادی هستند که بدون در نظر داشتن این مسئله زندگی خود را آغاز میکنند و بعد ها با مشکلات و موانع روبه رو میشوند که قطعا در بیشتر مواقع راه مقابله با آن را نیز نمیدانند زیرا که در یک رابطه ی دونفره پس از تعهد زوجین به یکدیگر باید صبر وشکیبایی و پشتکار و تلاش و انگیزه ی خود را بلاتر ببرید و هدف مشاوران این است تا شما را با صبر و پشتکار بیشتر آگاه سازند و به شما کمک کنند تا غرور و تکبر را برای زندگی مشترک خود کم کنید و گذشت را در دو نفره افزایش دهیم.

همچنین هدف مشاوران این است تا شما را از خود محوری به رابطه محوری برساند تا یک زندگی دو نفره ی لذت بخش را تجربه نمایید.

رسیدن به آرامش با صفر تا صد مشاوره ازدواج

برای اینکه در زندگی زناشویی خود در فعالیت های لذت بخش، صمیمیت و دلبستگی، مسئولیت پذیری، ایجاد تغییر در یکدیگر، تصمیم گیری در مسائل زندگی مشترک، برنامه ریزی مالی، بهره مندی ازاوقات فراغت، برقراری ارتباط، اعتقادات مذهبی، قضاوت منصفانه بر مبنای جنبه های مثبت و منفی ، احساس آرامش و لذت در زندگی  و … با دشواری مواجه نشوید باید از یک مشاوره خانواده راهکار بخواهید.

با مشاوره ازدواج میتوانید مورد مناسب برای یک عمر زندگی خود را پیدا نمایید و کار را به کاردان آن بسپارید و حتما از مشاوره ازدواج استفاده کنید.

شما به کمک مشاور ازدواج راهکار هایی را دریافت خواهید کرد که به جای سرزنش همسرتان، با او همدردی کنید.

همچنین شما باید انسانیت خود را در تمام مراحل زندگیتان حفظ نمایید و به این نکته توجه داشته باشید که بدون توجه به رفتار همسر خود شما باید بهترین باشید و رفتار های بد همسر خود را به کمک راهکار های مشاور ازدواج حل نمایید نه اینکه خود نیز مانند او باشید و زندگی را تلخ تر نمایید.

در مشاوره ازدواج مسائلی از جمله مسائل مالی ، روابط جنسی ، مذهب ، خانواده و دوستان ، ملاک های پیش از ازدواج ، تناسب فرهنگی ، سطح اقتصادی ، تناسب سنی ، سوابق خانوادگی ، سطح تحصیلات و همچنین مسائل عاطفی در بین هر زوج با دقت بررسی میشود.

مشاوره ازدواج برای همه ی زوجین میتواند کارساز باشد و کمک به رابطه ی زن و مرد کند تا بتوانند بهتر و راحت تر رابطه ی میان خود را در طی سالیان دراز حفظ نمایید و عشق و علاقه ی میان خود را تقویت کنند رابطه ی دو نفره برای حفظ و تداوم باید به آن رسیدگی شود و برای آن وقت گذاشته شود . ازدواج مسئله ای مهم است که بخش اعظمی از زندگی را به خود اختصاص میدهد بنابراین حتما باید برای حفظ و تدام آن و بهتر شدن رابطه تمام تلاش خود را داشته باشید.

من به عنوان یک مشاوره ازدواج هنوز معتقدم که زوجین باید در ابتدا برای ازدواج چشم های خود را باز کنند و پس از ازدواج چشمان خود را ببندند این مسئله مهم است و نیازمند مدیریت است باید دقت داشته باشید که چگونه روابط خود را ایجاد کنید تصمیم درست بگیرید انسان ها نسبت به کارهایی که انجام میدهند مسئول هستند .

در دنیای ما هر عملی برای خود انسان ها بازتاب و عکس العملی دارد این موضوع در هر علمی ثابت شده است در دنیای انسانیت نیز ثابت شده است در ابتدا با دید باز همسر آینده ی خود ا انتخاب کنید در این موضوع جدی باشید و اصلا با مسئله پیش پا افتاده برخورد نکنید حتی میتوانید به مشاوره ازدواج مراجعه نمایید.

بنابراین شما باید به گونه ای رفتار کنید تا زندگی همسرتان و یا زندگی فرزندان و زندگی خودتان را به تباهی بکشید.

مراجعه به مشاوره ازدواج

شما پس از ازدواج نباید چشم خود را در برابر هر موضوعی نادرست ببندید زیرا که یکبار تصمیم گرفته اید که با این فرد ازدواج کنید باید با مدیریت با موضوع برخورد کنید و تمام تلاش خود را داشته باشید تا به نحو درستی خواسته ی خود را مطرح نمایید.زوجین در حقیقت قصد دارند مسئله را حل نمایند و قصد خراب کاری بیشتری ندارند اما به دلیل نااگاهی ها و ندانستم کاری ها گاهی با رفتار نادرست اوضاع را خرابتر میکنند میتوانید به مشاوره ازدواج مراجعه نمایید و مسئله را به درستی و مدیریت شده حل نمایید

پیش از ازدواج راه هایی وجود دارد که شما از طریق آن میتوانید به دید درست تر و با شناخت اول خودتان و بعد همسرتان به درستی فرد متقابل خود را به عنوان همسر آینده ی خود شناسایی نمایید.

بنابراین با ما همراه باشید و اطلاعات و تجربه ی یک روانشناس میتواند شما را به اوج موفقیت برساند تا در آینده به خوبی زندگی خود را مدیریت نمایید

مسائل مادی ، مسائل فرهنگی ، اختلاف سلیقه ها و خانواده ها و مشکلات اخلاقی با یک مشاوره به خوبی حل میشود تنها شما باید با تلاش و توان بیشتری سعی در حفظ رابطه ی خود داشته باشید.

در برخی موارد چشم و هم چشمی ها خانواده را از یکدیگر دور میکند و عشق و عاطفه را میان زن و شوهر از بین میبرد در حالی که با خراب شدن زندگی شما از زندگی افراد دیگر به شما چیزی نمیدهند بلکه باید با تلاش بیشتر و هم دلی و هم فکری و افزایش ارامش به خواسته های خود دست یابید و زندگی خود را حفظ نمایید بنابراین میتوانید موفق باشید .

بهترین مشاور و روانشناس ازدواج

بهترین مشاور و روانشناس ازدواج

مشاوره با افراد با تجربه همه روزه بهترین و ماثر ترین راه برای رسیدن به موفقیت های بزرگ در هرمرحله ای از زندگی بوده است و با توجه به با ارزش بودن زمان و عمر بشر میتوانید در هر زمینه ای از تجربه ی افراد دانا در حوزه ی مربوطه کمک بگیرید که مشاوره ها و روانشناسان ازدواج میتوانند به بهترین شکل ممکن شما عزیزان را راهنمایی نمایند.

امروزه روش های متفاوتی برای انجام مشاوره تخصصی برای زوجین ایجاد شده است که مشاوران با تجربه و توانا میتوانند ا انجام تست ها و جند جلسه مشاوره کلیه ی زاویه ها را برای شما مشخص نمایند و مشاوره های دقیق و تخصصی به شما عزیزان ارائه دهند ا مشاوره های تخصصی کلینیک روانشناسی در کمترین زمان ممکن و ا هزینه های مناسب اخلاق ها ، خواسته ها ، اهداف و نحوی زندگی هر یک از زوجین ببه درستی بررسی میشود و به زوجین همه ی زواییا و ایرادات و نکات مثبت گفته میشود تا بتوانند به راحتی مشکلات و ایرادات را حل نمایند و از نات مثببت برای تقویت مسیر زندگی استفاده کنند بنابراین کلینیک روانشناسی درر زمینه ی انجام صفر تا صد مشاوره ازدواج خدمت رسان شما عزیزان میباشد.

ازدواج برخلاف تصور اولیه ی زوجین کار اسانی نیست و پس از مدتی تداخلات اخلاقی و خواسته هایی به وجود می اید که میتواند ه رابطه ی دو نفره اسیب بزند یک رابطه ی دونفره بسیار مشکل است و نیاز به مراقبت دارد و زوجین باید مسائل و نکاتی را رعایت کنند زیرا که ازدواج یک مسئولیت بزرگ است و باید کلیه ی این آمادگی ها توسط مشاوران باتجربه و کاردان به شما گفته شود .

بررسی معیار های مهم زوجین برای ازدواج در مشاوره ازدواج

بررسی معیار های مهم زوجین برای ازدواج در مشاوره ازدواج

بررسی شغل و منبع درآمد مرد برای ازدواج

بررسی هم کف و هم سان بودن فرهنگ و نگرش های خانواده ها

بررسی خصوصیات اخلاقی هر زوج و تعیین اختلال رفتاری زوجین و بررسی و میزان هماهنگ شدن اخلاق آنها برای زندگی موفق و ارامش

بررسی فرهنگ ها و نگرش های زوجین

بررسی مشکلات و اختلافات سلیقه ای و اخلاقی زوجین

بررسی خصوصیات اخلاقی زوجین

بررسی خواسته ها و اهداف زوجین و میزان هماهنگی انها

بررسی میزان آمادگی زوجین برای ازدواج و تشکیل خانواده

بررسی میزان از خود گذشتگی

بررسی میزان مسئولیت پذیری

بررسی میزان کنترل خشم

بررسی امکانات لازم و اساس اولیه برای تشکیل خانواده

بررسی میزان متعهد بودن در هر زوج

مشاوره ازدواج آنلاین

افرادی که به قصد مشاوره ازدواج آنلاین میخواهند با مشاوران و روانشناسان در ارتباط باشند و زمان و فرصت مراجعه حضوری به یک کلینیک روانشناسی را ندارند میتوانند از مشاوره های آنلاین با بهترین متخصصین بهره مند شود هدف کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر و برطرف نمودن مشکلات شما عزیزان میباشد که با مشاوره آنلاین توسط متخصصین و مشاوران ما این امر تحقق میابد .

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج رایگان

برای دریافت مشاوره های رایگان و با هزینه های کمتر میتوانید با ما در تماس باشید .

مشاوره ازدواج رایگان

مشاوره ازدواج چیست

مشاوره در حوزه ی مسائل زندگی زناشویی و ارتباطات صحیح و زندگی ارامش بخش میتوانید از افراد دارای سابقه ی کاری و تجربه بالا استفاده کنید ما بهترین مشاوران را به شما عزیزان معرفی میکنیم

مشاوره ازدواج چیست

تست مشاوره ازدواج

روانشناسان و مشاوران ما با بهترین تست ها و ازمون های شخصیت شناسی فردی و میززان هم کف بودن زوجین در خدمت شما عزیزان هستند تا شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن همراهی و راهنمایی نمایند

تست مشاوره ازدواج

سوالات مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

سوالات مشاوره ازدواج

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *